קרדיט:

תמונה של ג'ו מילגרום
ג'ו מילגרום יועצת יצירתית, כתבת
ג'ו מילגרום קיבלה את תואר הדוקטור מן האיחוד התיאולוגי ללימודים מתקדמים (GTU) בברקלי, קליפורניה ושם לימדה במרכז ללימודי יהדות. שיעוריה מתמקדים בהתנסות בהווי היהודי ובאמנות, וכן באמנות, מדרש וסמלים בסיח המקראי. בסדנאותיה יוצרים וחווים המשתתפים דימויים מן המקרא מייצרים מחדש חפצי קדושה וטכסים מסורתיים.

ג'ו מילגרום כתבה את "העקדה: סמל יסוד בהגות ובאמנות היהודית" ואת "מדרש במו ידיך". היא גם אחת מכותבי הוראת מגילת רות בטכסט ובאמנות. היא משוררת ויוצרת אסמבלג'ים מגרוטאות והציגה את יצירותיה בתיאטרון ירושלים ובתיאטרון גבעתיים. היא מתגוררת בירושלים עם בעלה, יעקב מילגרום ומלמדת שם במכון שכטר ללימודי יהדות.

יואל דומן רכז הפרוייקט, כתב
יואל דומן נולד בארה"ב ועלה ארצה בגיל 19. הוא בעל תואר בוגר ומוסמך במקרא מן האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר דוקטור לחינוך מבית המדרש לרבנים באמריקה (JTS), ניו יורק, שם התמחה בשימוש באינטרנט בחינוך היהודי. הוא מלמד מקרא בבית הספר התיכון שליד האוניברסיטה העברית ובהיברו יוניון קולג' (HUC), ירושלים. בשנים האחרונות הוא לימד קורסים אקדמיים על השימוש באמנות בהוראת מקרא, על טכנולוגיה חינוכית יהודית ועל פרשנות רש"י, חלקם בלמידה מרחוק.

פיתוח האתר נתמך בתרומות האדיבות של:
הוורד וקרול טננבאום
דוד קליין
תרגום שלישי
הסוכנות היהודית